درباره ما

شركت مهندسي سپند سيستم دانش پويان

ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی اتو آنالايزرهای بيوشيمی


خدمات ما

شرکت مهندسی سپند سیستم با در اختیار داشتن تیم فنی متخصص و مجرب در زمینه سیستم‌های آنالایزر بیوشیمی برند هیتاچی امکان پاسخگویی سریع و مناسب جهت مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش دستگاه ها در سراسر کشور را دارا می باشد.

همجنین با وجود قطعات اورجینال و مواد مصرفی مورد نیاز، این امکان را فراهم آورده که در وقت و هزینه مراکز صرفه جویی به عمل آید.


ماموریت و چشم انداز

گروه مهندسی سپند سیستم به عنوان عضوی کوچک در میان خیل عظیم شرکت های تجهیزات پزشکی که وظیفه خدمات رسانی در حوزه درمان کشور را برعهده دارد بر خود لازم میدارد نکاتی را به استحضار شما عزیزان برساند.

این شرکت از زمان شروع به کار خود در سال ۹۴ همواره مشی خود را ارائه هرچه بهتر و موثر تر خدمات، مشتری مداری و پرهیز از تفکر صرف “سود بیشتر” دانسته و خوشبختانه تا حدود زیادی نیز به این مهم دست یافته است. البته بی شک همواره عزیزانی هم بوده اند که انتظارشان در حوزه خدمات برآورده نشده و ما صمیمانه همیشه از ایشان بابت صبر و بردباری شان قدردانیم.

ارائه خدمات فنی و مهندسی به مراکز درمانی مستلزم برنامه ریزی صحیح و نیز بهره گیری از نیروی فنی کارکشته، با تجربه و دانش فنی فراوان در این حوزه می‌باشد، حال آنکه بعضا همکاران عزیز ما در شرکت های همکار صرفا با تکیه بر برخی مجوز ها اقدام به خدمات رسانی نموده و خود و مرکز را با مشکلات عدیده ای مواجه می‌کنند.

صرف داشتن مجوز، اگرچه لازم ولی ملاک تایید صلاحیت یک شرکت ارائه دهنده خدمات فنی نیست، بلکه داشتن نیروی فنی مجرب و نیز کارنامه کاری موفق است که معیار انتخاب می‌باشد.

 


سخن آخر...

و اما سخن آخر اینکه شما همکار گرامی که قصد خرید دستگاه و یا به کارگیری نیروی فنی جدید برای دستگاهای خود را دارید، توصیه ما به شما عزیزان فقط و فقط توجه به این نکته کلیدی است: استعلام از “میزان رضایتمندی” مشتریان و نیز “ نحوه خدمات دهی” آن شرکت در سطح کشور است.

 

همکاران عزیز شما در سایر مراکز بهترین مشاورین شما در این امر هستند.